Stunning Apt. In San Juan Elk.2
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Gelegen in de wijk Viejo San Juan, op sechts 6 minuten te voet van de Haven van San Juan, biedt Stunning Apt. In San Juan Elk.2 van 37 m² plaats aan maximaal 4 gasten. Er is wifi voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.
Casablanca ligt op een afstand van 2 km en de Santa María Magdalena de Pazzis Begraafplaats ligt 2,1 km verwijderd van het 6-kamerappartement. Bovendien ligt 2-slaapkamer Stunning Apt. In San Juan Elk.2 in de buurt van Playa Pena Beach. De Historische Plaats San Juan is binnen 25 minuten lopen van het appartement gelegen.
Het appartement biedt een balkon, evenals comfort zoals airconditioning. Een hoogtepunt van de accommodatie voor gasten is de aanwezigheid van een haardroger in de badkamer.
Stunning Apt. In San Juan Elk.2 is tevens voorzien van een complete keuken. Sagrado Corazon treinstation is 6 km verwijderd van de 1-badkamer accommodatie gelegen.
- Locale bezienswaardigheiden
- Munoz Rivera Park1,1 km
- National Guard Museum150 m
- Central Park3,6 km
- Antiguo Mercado, Viejo San Juan1,8 km
- Casablanca2,1 km
- San Jerónimo del Boquerón Fort1,7 km
- San Cristobal Castle900 m
- Ocean Park Beach4,9 km
- Kasteel San Felipe del Morro2,5 km
- Escambrón Beach950 m
- Luchthavens
- Vliegveld San Juan Isla Grande3,8 km
- Treinstations
- Sagrado Corazon Station6 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
- Bagageopslag
- Rookdetectors
Horeca
- Droger
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Diensten
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar is de ligging van Stunning Apt. In San Juan Elk.2 te vinden?
Stunning Apt. In San Juan Elk.2 is te vinden in het centrum van San Juan, vlak bij Playa Pena Beach. - ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Stunning Apt. In San Juan Elk.2?
Gasten van Stunning Apt. In San Juan Elk.2 kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Casablanca, op 25 minuten lopen ervandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Historische Plaats San Juan (2 km) en de Santa María Magdalena de Pazzis Begraafplaats (2,1 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Stunning Apt. In San Juan Elk.2?
Het duurt 20 minuten lopen om van Stunning Apt. In San Juan Elk.2 naar het stadscentrum te komen. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in dit appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in dit appartement verblijven. - ❓
Wat is de grootte van Stunning Apt. In San Juan Elk.2?
Stunning Apt. In San Juan Elk.2 bestaat uit 37 vierkante meters.